GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna+sockerskål 7198402
nr 719 8402
Tekanna+sockerskål
Kina, sekelskifte
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:46:58
150 kr
150 kr